İlk siparişinize özel %10 indirim! Online kod: HOSGELDINMEDITERRA

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

MEDITERRA nedir?

Peyzaj mimarı ve mimardan oluşan ekibimizle, eşsiz Akdeniz kıyılarını kucaklayan, rahat ve ferahlatıcı mekanlar yaratabilmek için çalışıyoruz. 

MEDITERRA olarak motivasyonumuz, yaşadığımız Akdeniz (Mediterranean) topografyasının sıcak ve aydınlık renklerinden ilham alarak, doğal materyallerden üretilen saksı tasarımları ile iç mekan bitkilerini yaşam alanlarınıza getirmek!

Hangi bölgelere teslimat yapılmaktadır? Bitkiler nasıl teslim edilmektedir? 

İstanbul içi teslimatlar, teslimat saati teyit edilerek özel kurye ile yapılmaktadır. İstanbul dışı teslimatlar kargo ile gönderilmektedir. Tüm teslimatlar ücretsizdir.

Siparişim kaç günde teslim edilir?

Teslimat süreleri her ürünün açıklamasında belirtilmektedir.

Gönderiniz acilse veya arzu ettiğiniz özel bir teslimat tarihi varsa, lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Teslimat ücreti ne kadar?

Tüm teslimatlar ücretsizdir.

Ürün değişim ve iadesi var mı? 

Bitkilerde, doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmadığı için değişim ve iade yapılmamaktadır. Siparişinizi teslim alırken mutlaka siparişinizi kontrol ediniz. Tüm siparişler taşıma esnasında sigortalıdır. Eksik veya hatalı ürün gelmesi durumunda kuryeye tutanak tutturunuz. Kuryeden teslim alınan sipariş hatasız kabul edilir. 

Kişiye özel hazırlanmayan saksılarda 15 iş günü içinde iade ve değişim yapılır.

Görseldeki ürün ile sipariş edilen farklılık gösterebilir mi?

Her bitki doğası gereği birbirinden farklıdır. Görseller seçtiğiniz bitkinin güncel stoklarımızda mevcut olan herhangi bir fotoğrafıdır. Küçük farklılıklar gösterse de ürün memnuniyeti konusundaki hassasiyetimizden emin olabilirsiniz.

Özel tasarım bitki ve saksı siparişi verebilir miyim? 

Kişiye özel el yapımı saksı tasarımı yapmaktayız. İlham aldığınız tasarımları  info@mediterrabotanic.com adresine e-posta atabilirsiniz. Dilediğiniz bitki ve saksı kombinasyonu için stok kontrolünün ardından size dönüş yapılır. 

Tasarım ve uygulama  hizmeti veriyor musunuz?

Ekibimiz peyzaj mimarı ve mimardan oluşmaktadır. Arzu ettiğiniz Akdeniz atmosferine ulaşabilmeniz için tasarım danışmanlığı, mimarlık ve uygulama hizmeti de veriyoruz. İşbirlikleri için info@mediterrabotanic.com adresine e-posta atabilirsiniz. Mekan keşfi sonrası 2 iş günü içinde teklifimizi hazırlayıp, size geri dönüş sağlıyoruz. 

Drenaj nasıl sağlanıyor? 

Tüm saksı diplerinde en az 2-3 cm yüksekliğinde bitki türüne ve büyüklüğüne göre, ponza, çakıl veya dere taşı kullanılmaktadır. Bu sayede bitkileriniz fazla suyu gerektiğinde kullanmak üzere saksının dibine iletir ve kökler zarar görmez. Fazla sulama yapılmamasına dikkat edilmelidir.

Hediye gönderimi için not eklenebiliyor mu?

Siparişlerinize not eklemek için info@mediterrabotanic.com adresine e-posta atabilirsiniz.